Welkom op website SVO

           e-mail: secretaris@svoisterwijk.nl

Welkom op onze site

U vindt op deze site informatie over de activiteiten voor onze vereniging.

Links in de gekleurde kolom vindt u een aantal onderwerpen. U kunt klikken op de “v” naast het onderwerp en dan verschijnt het submenu van dit onderwerp. Van daaruit kunt u een titel aanklikken. De tekst bij dit titel verschijnt dan op uw scherm. Wilt u terug naar het hoofdmenu, scroll dan eerst weer helemaal naar boven (langs de rechterkant van uw scherm) tot u het volledige hoofdmenu weer vindt. Van daaruit kunt u een ander onderwerp aanklikken.

Uiteraard is een deel van deze website afgeschermd omdat die informatie alleen voor onze leden is bedoeld.

Meer informatie over lidmaatschap vindt u bij de titel “lid worden” in het linkermenu.

Walleke ten Noever Bakker, secretaris SVO